Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 49 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Eura Mobil PROFILA P 672 SB on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen seikkailuihin. Tämä Suomessa rekisteröity ajoneuvo on varustettu ilmastoinnilla, joka pitää ohjaamon miellyttävän viileänä kesähelteillä. Matkailuautossa on tilava L-mallin keittiö, jossa on pesuallas ja kaasuliesi kolmella polttimella, sekä tilava jääkaappi erillisellä pakastinlokerolla. Ranskalaismallinen kiinteä parivuode ja yhdistetty kasetti WC ja suihku takaavat mukavat oltavat tien päällä. Vetokoukku mahdollistaa jopa 1000 kg:n jarrullisen perävaunun vetämisen. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IKI-323 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 22.7.2025 |
| Ajomäärä | 226000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | PROFILA P 672 SB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄSTÄ IKÄISEKSEEN ASIALLINEN JA NÄPPÄRÄ EURA MOBIL HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA!!
- Suomi-auto
- Trumatic lämmitys kaasulla ja sähköllä
- Pöytäryhmä edessä
- Kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- L-mallin keittiö keskellä vasemmalla
- Pesuallas ja kaasuliesi kolmella polttimella
- Tilava jääkaappi erillisellä pakastinlokerolla keskellä oikealla
- Ranskalaismallinen kiinteä parivuode pitkittäin takana oikealla
- Yhdistetty tilava kasetti WC ja suihku takana vasemmalla
- Huoltokirja
- Jakopää ketjulla
- Ilmastointi ohjaamossa
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin WEBASTO kellolla
- Sähkösäätöiset ikkunat ohjaamossa
- Radio
- Hyttysverkot
- Polkupyöräteline ja takatikkaat sekä kattokaiteet
- Markiisi
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 1000 kg)
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Pituus 681 cm + PP-teline
- Leveys 237 cm
- Kokonaismassa 3500 kg
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.2.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.2.2005 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2000 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2950 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy